pokoje_krynica_morska pokoje_krynica_morska1 pokoje_krynica_morska2 pokoje_krynica_morska3

Jeśli interesują Cię tanie pokoje we wrześniu nad morzem, mamy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Właśnie z myślą o turystach odwiedzających nasze zakątki poza ścisłym sezonem, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje cenowe. Wszystko z myślą o tych, którzy lubią ciszę, spokój i cudowne widoki.

wrzesien nad morzem

Wrzesień w Krynicy Morskiej to niezapomniany czas. Zregenerujesz siły, wypełnisz się energią na jesień i zakochasz się w morzu. Teraz odkryjesz jego cały urok - bez tłumów turystów z całej Polski. Pokażemy Ci najpiękniejsze ścieżki i odkryjemy to, co warte zapamiętania. Przekonasz się, że nad polskim morzem może być czarodziejsko.

Pobyt we wrześniu nad morzem to same zalety - jest taniej, nie ma tłumów, a powietrze przesycone jest najbardziej wartościowymi pierwiastkami. Dlatego zapraszamy właśnie do nas. Krynica Morska to Twoje miejsce na odpoczynek. Nic, tylko oddychać pełną piersią! Bo korzystanie z natury jest całkiem proste. Ruszaj w drogę, póki czas. Morze we wrześniu czeka właśnie na Was!

Zadzwoń pod numer  501-338-008 i dowiedz się o aktualnych promocjach!

Kontakt z nami:

Małgorzata Gleb

82-120 Krynica Morska

ul. Gdańska 88

tel.kom. +48 501-338-008

gonia kwatera

Afryka ma niejednego słonia, Janów Podlaski słynie z pięknego konia, a Krynica Morska ma najlepszą kwaterę prywatną Gonia!!!